آپ آرت مان برگزار می‌کند: نمایش برگزیده فیلم‌های ناصر صفاریان

مرداد ماه امسال «چهارشنبه های فیلم»  موسسه آپ ارت مان میزبان گزیده آثار ناصر صفاریان است. این نمایش‌ها هر جلسه با نقد و بررسی توسط کارشناسان همراه خواهد بود. ناصر صفاریان در مورد این برنامه‌ها توضیح می‌دهد:« تمام سهم بنده از فروش بلیت، توسط موسسه فرهنگی و هنری «آپ‌آرت‌مان» در اختیار موسسه «خانه خورشید» قرار خواهد گرفت تا در فعالیت‌های خیرخواهانه و انسان‌دوستانه مصرف شود.»

به دنبال اعلام برنامه نمایش گزیده آثار ناصر صفاریان،‌ رخشان بنى اعتماد در یادداشتی همه را به دیدن این فیلم‌ها دعوت کرده است: « جدا از دیدن فیلم های ناصر صفاریان که خود فرصتی است که نباید از دست داد، اینکه عواید این نمایش متعلق به “خانه خورشید” است حکایت دیگری است که به جدیت باید با آن همراه شد. برای کسانی که ” خانه خورشید” را نمی شناسند در چند جمله خلاصه می کنم: خانه خورشید خانه عشق است و مهر، خانه تجلی عاطفه های انسانی در زندگی بخشیدن به زنان قربانی اعتیاد، که اراده به تغییر و بهبودی کرده اند ، زنانی که می توانند عزیز و مادر و دختر ما باشند. چند سال پیش برای ساخت فیلم “حیاط خلوت خانه خورشید” دورانی میهمان این خانه روشن و خورشیدی بودم و تا به امروز همچنان سر به تعظیم در برابر “لیلی ارشد” و “سرور منشی زاده” هستم که پایدار و مقاوم کمرِ همت به توانمند سازی زنان آسیب دیده میهن مان بسته اند. “خانه خورشید” را حمایت کنیم.»

در این دوره ، مستندهای «شب شیدایی»، «من فقط شاعرم…!» و «خاطره‌های خط خطی» (سه گانه ترانه های ایرانی) و «وقت خوب مصایب» (فیلمی درباره احمدرضا احمدی) و «جام جان» (فیلمی درباره شاعری فروغ فرخزاد) به همراه نسخه اصلی فیلم «خانه سیاه است»  به نمایش گذاشته خواهد شد. نسخه‌ نمایش تمام فیلم‌ها، نسخه‌ کامل آثار است؛ چیزهایی که احتمالا پیش از این ندیده‌اید.پس از هر نمایش، نشست پرسش و پاسخ با حضور فیلم‌ساز و کارشناسان برگزار می‌شود. افشین یدالهی، علیرضا میرعلینقی، همایون امامی و احمد طالبی نژاد کارشناسان نشست‌ها خواهند بود. شایان ذکر است که در هر نشست مهمان ویژه ای نیز دعوت خواهد داشت که بعدا اسامی آنان اعلام خواهد شد.

نشانی :  خیابان ایران‌شهر، خیابان کلانتری، شماره ۴۸، موسسه فرهنگی و هنری «آپ‌آرت‌مان». پیش از حضور، حتما باید بلیت خود را رزرو فرمایید. تلفن رزرو: ۸۸۸۶۶۷۴۴ ساعت ۱۱ تا ۱۸٫ ساعت اکران ۱۸ تا ۲۰

دیدگاهتان را بنویسید