برنامه های تیرماه آپ آرت مان

تقویم تیرماه موسسه آپ آرت مان به شرح زیر تنظیم شده است . لطفا برای رزرو بلیت و ثبت نام در برنامه های ما با شماره ۸۸۸۶۶۷۴۴ از ساعت ۱۱ تا ۱۸ تماس بگیرید.
چهارشنبه ۳۱ خردادماه ساعت۱۶:۳۰

نقد و بررسی جریان  تروریسم در قرن ۲۱ باحضور دکتر فاطمه صادقی و نمایش فیلم «اسب های خدا»
روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه موسسه آپ آرت مان نشستی برای شناخت بیشتر تفکر تروریستی داعش تدارک دیده است . در این نشست همراه با  نمایش فیلم تحسین برانگیز فستیوال کن : «اسب های خدا» (به کارگردانی نبیل عیوچ که به چگونگی شکل گیری یک گروه طرفدار داعش در مراکش می پردازد و داستان فیلم نشان می دهد چگونه فرزندان فقر و تبعیض  شستشوی مغزی می شوند و به عملیات انتحاری کشیده می شوند) با حضور دکتر فاطمه صادقی جریان های تروریسم در قرن ۲۱  نقد و بررسی می شود.
لینک ثبت نام و تهیه بلیت

پنجشنبه اول تیرماه ساعت ۱۶

دومین نشست اومبرتو اکو خوانی در آپ آرت مان  پنجشنبه اول تیرماه با عنوان «هزارتوی فهرست و تاریخ قرون وسطا» با حضور دکتر امیر علی نجومیان به بازخوانی و تفسیر کتاب «آنک نام گل» با ترجمه رضا علیزاده و  همراه با پخش فیلم نام گل سرخ به کارگردانی ژان ژاک آنو و بازی شون کانری (محصول سال ۱۹۸۶) برگزار میشود.
لینک ثبت نام و تهیه بلیت

چهارشنبه ۱۴ تیرماه

دومین نشست بررسی تروریسم در قرن ۲۱
ساعت و جزییات بعدا اعلام می شود

پنجشنبه ۲۲ تیرماه  ساعت ۱۶

تماشای شاهکارهای ادبی با دکتر امیرعلی نجومیان
برنامه پنجم: لولیتا (Lolita) / کارگردان: استنلی کوبریک / سال ساخت: ۱۹۶۲ / بازیگران: جیمز میسون، پیتر سلرز، شلی وینترز، سو لاین، ماریان استون/ بر اساس شاهکار ولادیمیر ناباکوف
لینک ثبت نام و تهیه بلیت

چهارشنبه ۲۸ تیرماه

سومین نشست بررسی تروریسم در قرن ۲۱
ساعت و جزییات بعدا اعلام می شود

دیدگاهتان را بنویسید